Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies.       Nie pokazuj więcej tego powiadomienia

Regulamin stron firmy TEZAP

Strony firmy TEZAP są stronami o charakterze informacyjnym (dalej „Strony”).

Administratorem Stron jest TEZAP spółka jawna (dalej „TEZAP”), z siedzibą w Dzierżoniowie, przy ul. Staszica 24A-1, 58-200 Dzierżoniów, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Wrocław SR Wrocław-Fabryczna Wydział IX Gospodarczy, pod nr KRS 0000375157, NIP 882-210-50-83, REGON 890548622.

Na Stronie poza danymi o charakterze informacyjno-promocyjnym, znajduje się formularz umożliwiający przesyłanie zapytań do TEZAP dotyczących świadczonych usług oraz oferty (dalej „Formularz”).

Dane osobowe ujawniane w Formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 roku, Nr 101, poz. 926 ze zm.) po wyrażeniu przez użytkownika/potencjalnego klienta zgody na ich wykorzystanie i przetwarzanie. Udzielenie zgody następuje poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola w Formularzu.

Zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych i wykorzystywanie jest udzielana na rzecz TEZAP dla wewnętrznych celów statystycznych oraz marketingowych.

Administratorem danych osobowych jest TEZAP.

Każdy użytkownik, którego dane osobowe są przetwarzane ma prawo wglądu do swoich danych, ich uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub żądania ich usunięcia.

Skorzystanie z uprawnień wymienionych powyżej, jest realizowane poprzez wysłanie na adres tezap@tezap.pl stosownego żądania wraz z podaniem imienia i nazwiska użytkownika.

tezap@tezap.pl jest również właściwy dla komunikowania TEZAP wszelkich uwag i wskazówek dotyczących Strony i usług świadczonych przez TEZAP.